* با چه کارت هایی می توان پرداخت را انجام داد؟

برای پرداخت اینترنتی هزینه رزرو می توان از تمام کارت های عضو شتاب، به شرط داشتن رمز دوم اینترنتی استفاده کرد.

* مزیت های رزرو آنلاین چیست؟

رزرو آنلاین مزیت های بسیاری نظیر راحتی، سرعت بالا و  هزینه های کمتر را در بر داشته و همچنین برای رزرو آنلاین نیاز نیست که از منزل و یا محل کار خود خارج شده و می توانید تنها با در اختیار داشتن کامپیوتر شخصی، تبلت و یا گوشی هوشمند متصل به اینترنت خود را رزرو کنید.

* رزرو آنلاین چیست؟

به طور کلی رزرو آنلاین هتل فرایندی است بر پایه اینترنت که با استفاده از سامانه ها و زیر ساخت های فراهم شد از طریق آن، می توان پیش از راهی شدن به سفر و رسیدن به مقصد هتل خود را در شهر مورد نظر رزرو کرد.

یا از قبل بلیت نمایش، همایش و... را رزرو و صندلی خود را انتخاب نمود.

* چرا دربرخی موارد با وجود امکان ثبت رزرو، پس از بررسی، پیام عدم موجودی نمایش داده می شود؟

– عدم هماهنگی مسئولین رزرواسیون اقامتگاه ها در اعلام ظرفیت و تعیین تعداد اتاق های موجود هتل و اقامتگاه ها در تاریخ مورد نظر
– اعلام موارد خاص نظیر خرابی ها و مشکلات تاسیسات در زمان قطعی کردن رزرو
– قرار گرفتن رزرو در بازه های پیک و ایجاد مشکل در جدول ظرفیت رزرو هتل، نمایش، همایش و...
– اعلام حداقل روزهای رزرو توسط اقامتگاه در زمان قطعی نمودن؛ به عنوان مثال فقط رزروهایی با حداقل سه شب اقامت را تایید نماید.
– اعلام اتمام ظرفیت، لحظاتی پیش از ثبت رزرو
– خالی نگه داشتن ظرفیت برای رزرو جاری که در حال قطعی شدن است.

* مزایای عضویت در خبرنامه چیست؟

در صورت عضویت در خبرنامه سایت روبین اپ می‌توانید به راحتی از اخبار و پیشنهاد های شگفت انگیز با خبر شوید.

* کد رزرو آنلاین روبین اپ چیست؟

کد رزرو آنلاین روبین اپ، شماره‌ای یکتا و خاص است که در صورت بروز هر گونه مشکل و سوال می‌توان با اعلام آن کد به واحد پشتیبانی اطلاعات لازم در رابطه با پیگیری رزرو و مواردی از این قبیل را به این واحد انتقال داد و در کمترین زمان پاسخ صحیحی دریافت کرد.

* آیا نظرات مسافرین در روبین اپ جایگاهی دارد؟

روبین اپ برای نظرات استفاده کنندگان گرامی ارزش ویژه‌ای قائل بوده و در صورت مطابقت با “قوانین درج نظرات” آن‌ها را برای دیگر عزیزان به نمایش می‌گذارد. روبین اپ تصمیم دارد تا تجربه دیگر رزرو کنندگان را برای کاربران سایت بازگو کند تا مطابق انتظارشان رزرو مناسبی را انتخاب کنند.

* در صورت رویت پیام پرداخت ناموفق چه اتفاقی رخ خواهد افتاد؟

در صورت مشاهده خطای پرداخت ناموفق از سوی درگاه بانک تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ پرداختی به حساب مسافر بازخواهد گشت. در صورت رویت هرگونه مشکل و مغایرت می‌توان با مراجعه به بانک صادرکننده کارت بانکی، مشکل را پیگیری کرد.

* آیا هر شخص می‌تواند برای دوستان و بستگان خود رزرو انجام دهد؟

بله، تنها با اعلام کد تایید و انحصاری که سایت در پایان رزرو در اختیار ثبت نام کننده قرار می دهد می‌توان رزرو مورد نظر را انجام داد و نهایتا پرینت یا کد تایید را به محل مورد نظر ارائه داد.

* چرا از سایت رزرواسیون آنلاین روبین اپ برای رزرو استفاده کنیم؟

  روبین اپ سایت رزرو آنلاین نمایش، همایش، اقامتگاه و... است. می‌توانید با دسترسی به بانکی از اطلاعات نمایشها، همایش ها، اقامتگاه ها و...، اعم از قیمت، مشخصات و موقعیت جغرافیایی در کوتاه‌ترین زمان، بهترین را انتخاب کنید.

با رزرو از سایت روبین اپ، با اطمینان رزرو کنید.

* روند ثبت‌نام و فعال‌سازی حساب کاربری در سایت روبین اپ چگونه است؟

برای ثبت‌نام درسایت روبین اپ ابتدا فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایید، سپس پیام تائید برای شما ارسال می‌شود که با وارد کردن کد تایید پیام شده بر روی تلفن همراهتان می‌توانید وارد سایت شوید.

عضویت در خبرنامه ایمیلی

از جدیدترین مراسم های شهر باخبر شوید.

عضویت در خبرنامه پیامکی